Humble Saints Row Paketi

1
Humble Saints Row Bundle
Humble Saints Row Bundle

Bugün günlerden Salı ve klasik HumbleBundle indirimleriyle karşınızdayız. Yıllardır oyunculara sunduğu muhteşem paketleriyle çok düşük ücretlere oldukça güzel oyunlara sahip olmamızı sağlayan HumbleBundle bu hafta oldukça yine her zaman olduğu gibi yeni ve güzel yapımlarla karşımıza çıkıyor. Hiç uzatmadan bu haftaki pakete geçelim isterseniz. Humble Saints Row Paketi 25 Temmuz 2017 Türkiye saatiyle 21.00’dan itibaren satıştaki yerini almış durumda ve yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 14 gün boyunca bu paketin satışları devam edecek.Yayınlanan Humble Saints Row Bundle Paketine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşımızda bizi 1 dolarlık oyun paketi bekliyor bu pakette neler var ?

1$

Bu hafta bir dolarlık pakette tam tamına 4 oyun bizleri bekliyor durumda. Humblebundle sitesine bir dolar verip alışveriş yaptığınız takdirde ise Risen 3: Titan Lords Complete Edition, Deadlight: Director’s Cut, Homefront ve Saints Row 2 oyunlarına sahip olmuş olacaksınız. Verilen bu oyunların dördünün de oyuncular tarafından oldukça beğenildiği söyleyebiliriz.

BTA

BTA şuan için 4.04 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta HumbleBundle’ın sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak BTA içeriğinin fiyatları yükseliyor. Gelelim paketin içeriğine. BTA paketini satın aldığımızda bize 1 dolarlık paketteki oyunları yani Risen 3: Titan Lords Complete Edition, Deadlight: Director’s Cut, Homefront ve Saints Row 2 oyunlarını ve bu oyunlara ek olarak Saints Row: The Third, Saints Row: Gat Out of Hell, Mighty No. 9, Killer is Dead – Nightmare Edition ve bir hafta sonra sürpriz bir şekilde eklenecek olan oyunlara sahip olacaksınız.

15$ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 15 dolardan satılmakta. 15 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek olarak Homefront®: The Revolution Standard Edition, Saints Row IV: Game of the Century Edition, Saints Row: The Third – The Full Package ve Saint’s Row: Gat Out of Hell – Devil’s Workshop Pack oyunlarına sahip oluyoruz. İşin aslına bakılırsa siteye 15 dolar verip alışveriş yaptığımızda ekranda gördüğümüz bütün oyunlara sahip olmuş oluyoruz. (75 Dolarlık paketteki oyun hariç)

75$ Paketi

Humblebundle bu hafta hiç beklenmedik şekilde 75 dolarlık bir oyun paketi daha hazırlamış bu paketi aldığınız zaman yine sayfadaki bütün oyunlara sahip olacaksınız fakat bu oyunlara ek olarak Agents of Mayhem oyununa da sahip olacaksınız.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble Saints Row Bundle yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adlı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.