The Free Ones Alfa

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
The Free Ones
The Free Ones
random oyun kasa

Ücretsiz steam oyunu köşemizde docs.google sitesi var. Site şuan için The Free Ones oyununa ait steam alfa kodlarını dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip çıkan sayfada gerekli bilgileri doldurarak email adresinizi yazmak ve ardından Gönder! adlı butona tıklamak. Daha sonra sizin vermiş olduğunuz email adresinize 13 Kasım günü oyunun kodları yollanacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Free Ones Oyunu Hakkında Bilgi

The Free Ones isimli bu oyun Farsky Interactive ekibinin geliştirmesi sayesinde oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Uzun ve gizemli bir yolculuğa çıkacağımız bu oyunda bizleri bir takım esrarengiz olaylar bekleyecek ve bu olayları çözmek için bütün enerjimizi harcayacağız. Bu güzel manzaralı ve mistik oyunda oldukça fazla eğlenecenğinizden eminiz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi:  2018
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Free Ones oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.