The Deer: Bedava Steam Key

0
The Deer
The Deer

Ücretsiz steam oyunu köşemizde chubbykeys sitesi var. Site şuan için The Deer oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan The Deer butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Deer Oyunu Hakkında Bilgi

Oyunun genellikle çocuk kitlesine hitap ettiğini söylememiz ise yanlış olmayacaktır. Bir geyiği kontrol ettiğiniz bu oyunda geyikle beraber ormanda çeşitli maceralara girişiyorsunuz. Ormanda bizlere verilen bir takım görevler bulunmakta ve yaşamayıp oyuna devam edebilmemiz adına bu görevleri yapmamız bizden isteniyor. Ormanda ilerledikçe karşımıza ormanda bulunan çeşitli hayvanlar çıkmakta ve faremizle gelen hayvanların üzerine tıkladığımızda ise o hayvanlarla ilgili çeşitli bilgiler ve görevler bizlerle paylaşılıyor. Oyunun Türkçe dil desteğinin ve Türkçe yamasının şuan için olmaması durumu da oyunu oynamayı zorlaştırıyor. Bu nedenle yeterli derecede İngilizce bilgisine sahip olmayan kullanıcılara ne yazık ki bu oyunu öneremiyoruz.

Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (317 inceleme)

Oyunun çıkış tarihi: 2 Aralık 2015

Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet

Oyunun steam başarımları var mı: Hayır

Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır

Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Deer oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.