The Adventures of Tree: Bedava Steam Key

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
The Adventures of Tree
The Adventures of Tree

Ücretsiz steam oyunları köşemizde giftybundle sitesi var. Site şuan için The Adventures of Tree oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam ile giriş yapalım ve ardından verilen gelen sayfadan The Adventures of Tree oyunu seçip open giveaway yazısına tıklayarak diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır. Önemli not: Şuan için siteye çok fazla yüklenme olduğundan dağıtım yapan sitenin sunucuları bu yükü kaldıramamakta. Bu nedenle siteye erişim zaman zaman kaybedilip hata sayfaları vermekte. Oyunu alabilmek adına zaman zaman siteye erişmeyi deneyin, illaki bir denemenizde oyunu alacaksınız. Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Adventures of Tree Oyunu Hakkında Bilgi

The Adventures of Tree bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılan canlı ve güzel grafikleri olan macera ve rol yapma oyunudur. Oyunda bir ağacı canlandırıyoruz ve bu ağaçla ormanın çeşitli yerlerinde bir takım maceralara gidiyoruz. Oldukça güzel bir atmosferi olan bu oyunda gezinirken karşımıza bazı düşmanlar ve engeller çıkıyor amacımız düşmanları alt ederek arayışımıza son vermek oluyor. Level ve karakter geliştirme özelliği olan bu oyunda karakterinizin elindeki araçları ve karakter özelliklerini level atladıkça geliştirebiliyorsunuz.
  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (26 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 1 Myıs 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. The Adventures of Tree oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.