Melissa K. and the Heart of Gold Collector’s Edition

0
Melissa K. and the Heart of Gold Collector's Edition
Melissa K. and the Heart of Gold Collector's Edition
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Melissa K. and the Heart of Gold Collector’s Edition oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Oyuna daha sonra ekrana gelecek olan profile yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa bu başlığa yorum atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Melissa K. and the Heart of Gold Collector’s Edition Oyunu Hakkında Bilgi

Melissa K. and the Heart of Gold Collector’s Edition piyasaya bağımsız yapımcı tarafından sürülmüş macera oyunudur. Antik diyarlarda define ve geçmişin gizemli sırlarını aradığımız bu oyunda bizleri aynı zamanda oldukça zor bulmacalar da beklemektedir.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (142)
  • Oyunun çıkış tarihi: 19 Eylül 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Melissa K. and the Heart of Gold Collector’s Edition oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması ne yazık ki bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.