150.000 Tane Oyun Dağıtımı

1
oyun çekilişi
150.000 adet oyun çekilişi

Ücretsiz steam oyunu köşemizde yine bizleri gleam.io sitesi selamlıyor. Gleam.io sitesinde şuan için PC Gamer ekibinin yaptığı bir dağıtımla 50.000 tane Dead Effect, 50.000 tane 12 is Better Than 6 ve 50.000 tane Sir, You Are Being Hunted oyunu dağıtılacaktır.. Kodları almak için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu bağlantıya tıklayarak dağıtım yapan sayfaya giriyoruz. Ardından sayfada dağıtıcının bizden istediği görevleri sırası ile yapıyoruz. Bu görevler zor değil; twitterdan takip etmek, steam grubuna üye olmak gibi sabit görevler. Tüm bu görevleri yaptıktan sonra ise oyunun steam kodu 12 gün sonra email hesabınıza yolanacaktır. Aslında temelinin bir çekiliş oduğu bu dağıtımda toplamda 150.000 tane kod dağıtılacağı için kazanma şansınız oldukça yüksek

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Dead Effect Oyunu Hakkında Bilgi

Dead Effect isimli bu oyun BadFly Interactive, a.s. ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera/korku oyunudur. Yapılan ileri seviye bilimsel çalışmaların yanlış gitmesi ve bunun sonucunda dünyayı zombilerin istila ettiği bu oyunda zombileri temizleyip kötü giden çalışmaya karşı bir çözüm bulmaya çalışıyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (1,995)
  • Oyunun çıkış tarihi: 17 Aralık 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Dead Effect oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.