Tap Adventure Time Travel – Beginner’s Pack: Bedava Steam DLC’si

0
Tap Adventure Time Travel - Beginner's Pack
Tap Adventure Time Travel - Beginner's Pack

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için marvelousga sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Tap Adventure Time Travel oyununa ait Beginner’s Pack DLC’sinin kodları dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Tap Adventures: Beginner Pack adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığ sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Tap Adventure Time Travel Oyunu Hakkında Bilgi

Tap Adventure: Time Travel oynaması ücretsiz iki boyutlu bir rol yapma oyunudur. Çok oyunculu olarak oynanabilen bu oyunun ise ücretli dlc paketleri bulunmaktadır. Oyunu oynayan oyuncular ücretli dlc paketlerine sahip olduklarında birçok avantaj elde etmektedir.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (356 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Mart 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Tap Adventure: Time Travel oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.