Ace Combat 7’nin E3 2017 videosu paylaşıldı

1
Ace Combat 7
Ace Combat 7

Oyun dünyasında oyuncular için oldukça farklı bir yere sahip olan ve uzun süredir sessizliğe gömülmüş olan Ace Combat 7, geçtiğimz günlerde bu sessizliğini bozmuş ve sevenlerini bir hayli üzmüştü. Ertelenme haberi ile karşımıza çıkan Ace Combat 7 oyununun, yapımcı firma tarafından çıkışının 2018 yılına ertelendiği resmi bir şekilde duyurulmuştu. Bu ertelene haberinden sonra yapım süreci halen devam eden oyunun hayranlarına biraz teselli vermek amacıyla yapımcı firma tarafından Ace Combat 7’nin E3 2017 tanıtım videosu yayımlandı.

Yayımlanan videoya baktığımızda Ace Combat 7 için hikaye modunun kesitlerini görebiliyoruz. Ayrıca yayımlanan vidoda Ace Combat 7’nin oynanış görünülerini de görme imkanımız var. Videonun görsellerini incelediğimizde yine her zaman olduğu gibi oyunun görsel yönünün oldukça dikat çekici olduğunu rahatça söyleyebilriz. Bildiğiniz gibi Unreal Engine 4 motoru ile geliştirilen Ace Combat 7’nin E3 2017 fuarında oynanabilir olarak yer alması çoğu oyuncu tarafından bekleniyor. Ayrıca Ace Combat 7 oyununun en önemli özelliği olan oyunun Playstation VR desteğine sahip konusunu da atlamamak lazım.

Playstation VR desteği sayesinde bizleri adeta pilot yapacak Ace Combat 7’nin E3 2017 videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.