Street Racing Syndicate

0
Street Racing Syndicate
Street Racing Syndicate
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Street Racing Syndicate oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Street Racing Syndicate Oyunu Hakkında Bilgi

Kraven Manor isimli bu oyun Eutechnyx ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılan bir yarış oyunudur. Adındanda anlaşılacağı üzere eski NFS oyunlarındaki gibi sokak yarışı yaptığımız bu oyunda hem rekabetçi bir yarışın içinde oluyor hem de oldukça güzel dizayn edilmiş şehilerlerde gezme şansına sahip oluyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (797 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 8 Ağustos 2005
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Street Racing Syndicate oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.