Lawbreakers’ın rekabetçi modu açıklandı

1
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
Lawbreakers
Lawbreakers rekabetçi mod

Şu sıralar Battleborn oyunu ile hemen hemen aynı gidişatı izleyen Lawbreakers, küçük de olsa bir oyuncu kitlesine sahip durumda. Kendine özel bir oyuncu kitlesini yakalayan Lawbreakers’ın oyuncuları ise bugün sonunda beklemiş oldukları güncellemeye kavuştular Bildiğiniz üzere oyun dünyasına çıktığı ilk günlerden bu yana daha çok basit eğlence tarzında bir oyun anlayışı içerisinde olan Lawbreakers’a yapımcılar tarafından uzun zamandır güzel bir rekabetçi modunun gelmesi planlanıyordu. Bu bağlamda oyunun yapımcılığını üstlenen Nexon America firması ise oyunun oyuncu kitlesi tarafından yapılan geri dönüşler ile spor temalı bir güncellemeyi oyuncularıyla buluşturmuş durumda.

Diğer güncellemelerin aksine bu sefer rekabetçi moduna bir hayli yoğunlaşan yeni Lawbreakers güncellemesinde Gateway ve Redfalls Blood Moon adlı iki harita ve oyunda seviye atladığınızda kazanacağımız silah kaplamalı ver ikonlar bizleri karşılayacak. Aynı zamanda bu güncelleme ile birlikte oyunun hali hazırda sahip olduğu fizik motoru biraz daha düzeltilerek silahlar ve karakterler için birkaç dengeleme çalışması da yapılmış durumda. Bunun yanı sıra bu güncelleme ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulan futbol tarzındaki mini oyun her ne kadar güncellemenin en önemli noktalarında birisi olarak sayılsa da bu güncellemenin en önemli özelliğinin hiç şüphesiz oyuna rekabetçi bir sistemin gelmiş olmasının önüne geçemiyor.

Bundan sonra artık Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond ve Boss adlarında bulunan rütbelere ulaşabilmeniz için oyunda en az beşinci seviye ulaşmanız gerekiyor. Yani bu demek oluyor ki artık oyunda deneyiminiz ve oynanış süreniz oldukça önemli bir konuma geliyor. Şimdilik beklenenlerin aksine oldukça az bir oyuncu kitlesine sahip olan Lawbreakers’ın şuan için gerçekten canlı tutulmasının Nexon America’nın oyunu önemsediğinin bir göstergesi olarak kabül edebiliriz.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.