Streamline: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Streamline
Streamline

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün Embloo sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için Embloo sitesi yapmış olduğu ve adını Streamline! olarak koyduğu dağıtımda site kullanıcılarına özel Streamline oyunun steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sağ üstten Giveaways yazısına tıkladığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Streamline! adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığ sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Streamline Oyunu Hakkında Bilgi

Streamline adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir macera oyunudur. Uzayda düzlem kurup bu düzlemlerin dengesini sağlamaya çalıştığımız bu oyunda zorlu dakikalar bizleri bekliyor olacak.

  • Oyuna ait incelemeler:Karışık (20 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 21 Ağustos 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı:Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Streamline oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.