Idle Champions of the Forgotten Realms: Ücretsiz Steam Alfa Kodu

0
Idle Champions of the Forgotten Realms

Ücretsiz steam oyunu köşemizde idlechampions. sitesi var. Site şuan için Idle Champions of the Forgotten Realms oyununa ait steam alfa kodlarını dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip email adresinizi yazmak ve ardından alt tarafta bulunan butona tıklamak. Daha sonra sizin vermiş olduğunuz email adresinize belirli bir süre sonra oyunun beta kodu yollanacaktır. Oyunun beta kodunun ne zaman yollanacağını bilmediğimiz için kesin bir tarih veya saati sizlere belirtemiyoruz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Idle Champions of the Forgotten Realms Oyunu Hakkında Bilgi

Idle Champions of the Forgotten Realms isimli bu oyun Codename Entertainment ekibinin geliştirmesi sayesinde oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon/mecera oyunudur. Kendine ait farklı özellikler olan birçok şampiyonu seçebileceğiniz ve kıyasıya bir savaş içerisine gireceğiniz bu oyundan oldukça zevk alacağınıza eminiz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi:  2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Idle Champions of the Forgotten Realms oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.