Steam Hafta Ortası Çılgınlığı The Incredible Adventures of Van Helsing Serisi

0
The Incredible Adventures of Van Helsing

Steam Hafta Ortası Çılgınlığı The Incredible Adventures of Van Helsing Serisi

Steam Hafta Ortası Çılgınlığı bu sefer The Incredible Adventures of Van Helsing serisi ile tüm hızıyla devam ediyor. Hiç uzatmadan sırası ile oyunların indirimlerinden bahsedelim.

İndirimler sadece tek olarak The Incredible Adventures of Van Helsing oyunlarıyla sınırlı değil. Oyunun paketleri için özel yapılmış indirimlerde mevcut. Hiç uzatmadan diğer indirimlerle devam edelim.

The Incredible Adventures of Van Helsing

  • 4 farklı ürün içeren Van Helsing II : Complete Pack %75 indirimle 7.75 TL dn satışa sunulmuş durumda. Paketin içerisinde bulunan ürünler ise sırasıyla The Incredible Adventures of Van Helsing II, Van Helsing II: Ink Hunt, The Incredible Adventures of Van Helsing II – OST, Van Helsing II: Pigasus olarak karşımıza çıkıyor.
  • Yine 4 farklı ürün içeren The Incredible Adventures of Van Helsing – Complete Pack %75 indirimle 7.75 TL den satuşa sunulmuş durumda. Bu paketin içerisinde bulunan ürünler ise yine sırasıyla The Incredible Adventures of Van Helsing, The Incredible Adventures of Van Helsing: Blue Blood, Van Helsing: Arcane Mechanic, Van Helsing: Thaumaturge olarak karşımıza çıkıyor.
  • Bu sefer 6 ürün içeren The Incredible Adventures of Van Helsing Franchise Pack paketiyle karşınızdayız. Bu paket %75 indirimle 14.75 TL den satışa çıkmış durumda. Bu paketin içerisinde bulunan ürünler ise sırasıyla The Incredible Adventures of Van Helsing, The Incredible Adventures of Van Helsing II, The Incredible Adventures of Van Helsing: Blue Blood, Van Helsing II: Ink Hunt, Van Helsing: Arcane Mechanic, Van Helsing: Thaumaturge olarak karşımıza çıkıyor.

İndirimler 17 Mart Cuma günü saat 21:00 da sona erecek. İlerleyen günlerde yeni steam indirimleri haberleriyle görüşmek üzere.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.