Star Wars Land hayranların beğenisine sunuldu

1
Star Wars Land

Star Wars hayranları için son yılların en sevindirici haber hiç şüphesiz Disney’in Lucasfilms ile anlaşması olmuştur. Bildiğiniz üzere yapılan bu anlaşmanın ardından çok geçmeden bizleri Star Wars’a boğan Disney, hızını kesmeden bu çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz kış vizyona giren ve hepimizin gözlerini dolduran Episode 7- The Force Awakens’ın başarısından sonra Rogue One ile de sinema dünyasının altını üstünü getiren Disney, Aralık ayında tekrardan vizyonlara gelecek olan Episode 8 : The Last Jedi ve duyrulan birden çok spin-off  filmler ile işine tüm hızıyla devam ediyor.

Bildiğiniz gibi geçen yıl duyurulan ve konsept çizimleri dışında diğer tüm ayrıntıları olağanüstü bir çabayla sır gibi saklanan Star Wars Land, sonunda Disney Expo’da hayranlarının beğenisine sunuldu. 2019 yılınan tamamen birilmesi planlanan Star Wars Land, hem Disneyland’de hem de Walt Disney World’de kendine yer bulacak ve hayranlarının ziyaretini bekleyecek. Star Wars evreninin oldukça farklı gezegenlerinden ve sinema tarihinin ikonik haline gelmiş sahnelerinden alınacak olan bu yerler neredeyse orjinal Disneyland kadar büyük olacak. Şuan için açıklanan bilgilere göre içerisinde Milenium Falcon, Death Star, Star Destroyer ve X-wingler, Droidler, Stormtrooper’lar ve Star Wars evreninin farklı ırkları bulunacak olan Star Wars Land bizleri oldukça zengin bir dünya ile karşılayacak.

Bu haberin ardından daha fazla sabırsızlanan Star Wars hayranlarını düşünen Disney, Expo’da olamayanlar için de kısa bir videolu tanıtım ve bir kaç fotoğrafı bizlerle paylaştı. Aşağıdan yayımlanan videoyu ve paylaşılan resimlere ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.