Jotun Valhalla Edition: Bedava Steam Oyunu

0
Jotun Valhalla Edition
Jotun Valhalla Edition

Ücretsiz steam oyun köşemizde bugün steam’ın kullanıcılarına yaptığı büyük kıyağı konuşuyoruz. Steam şuandan itibaren sadece bir gün süreyle geçerli olmak şartıyla Jotun Valhalla Edition adlı oyunu bütün kullanıcılarına kayıtsız şartsız ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Oyunu almak için bu bağlantıya tıklayıp steam’ın kendi resmi sitesinde oyunun olduğu sayfaya geliyoruz. Sayfaya geldikten sonra eğer steam hesabımız ile sayfaya giriş yapmamışsak giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra yine oyunun mağazadaki sayfasına gelip “Oyunu Yükle” butonuna basıyoruz. İşlemler sadece bu kadar. Daha sonra Jotun Valhalla Edition adlı oyunun steam kütüphanenize kalıcı olarak eklendiğine dair bir mesaj alacaksınız. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

Önemli hatırlatma: Jotun Valhalla Edition oyunu şuan için steam hesaplarınıza eklenebilir durumda fakat steam’ın yapmış olduğu bu kampanya süresinin bir gün olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var.

Jotun Valhalla Edition Oyunu Hakkında Bilgi

Jotun Valhalla Edition, İskandinav mitolojisinde geçen elle çizilmiş aksiyon ve keşif oyunudur. Jotun adlı bir gezegende oldukça kötü bir şekilde öldürülmüş olan bir Viking savaşcısı Thora’yı canlandırdığımız bu oyunda, ölen savaşçıların gitmiş olduğu Valhalla’ya gitmek tek amacımızı oluşturuyor. Bu amaç uğruna bizleri oldukça zorlu bir mücadelenin beklediği Jotun Valhalla oyununda oldukça eğleneceğinizden eminiz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (1,528 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Eylül 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Jotun Valhalla Edition oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.