Space Trader Merchant Marine

0
Space Trader Merchant Marine
Space Trader Merchant Marine

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamehag sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için gamehag sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Space Trader Merchant Marine oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise siteye üyeliğinizle giriş yapınız. Daha sonra Giveaway > TAKE PART > PICK UP THE KEY yolunu izleyerek oyunu alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Space Trader Merchant Marine Oyunu Hakkında Bilgi

Space Trader Merchant Marine isimli bu oyun Killer Lobster ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir aksiyon oyunu olarak karşımız çıkıyor. Kendimizi uzayın derinliklerinde çılgın bir araştırma ekibinin içinde bulduğumuz bu oyunda uzaya çıkıp gezegenimizi yok etmek üzere gelen bütün tehlikelerle baş etmek durumunda kalıyoruz. Oldukça fantastik öğeler barındıran bu oyunu seveceğinizden oldukça eminiz.

  • Oyuna ait incelemeler: 2 kullanıcı incelemesi bulunuyor
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Ocak 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.