Car Mechanic Simulator 2014

2
Car Mechanic Simulator 2014
Car Mechanic Simulator 2014

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bitdealgame sitesi bizleri selamlıyor. Şuan için bitdealgame sitesinde toplam Car Mechanic Simulator 2014 oyununa ait steam kodları ücretsiz olarak bizlere dağıtmakta. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. İlk olarak bu adrese giriyoruz. Dağıtım adresine girdiğimiz zaman ise site bizden birkaç görev yapmamızı istiyor. Örnek olarak steam grubuna girme, twitchden takip etme vb. görevler. Görevleri yazılara teker teker tıklayarak yapıyoruz ve tüm görevler bittikten sonra ise oyunun kodunu otomatik olarak ekranda görebileceksiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Car Mechanic Simulator 2014 Oyunu Hakkında Bilgi

Rage Parking Simulator 2016 bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere arabaları park etme konusunda yoğunlaşan bu oyunda amacımız çeşitli bölgelerdeki park yerlerine arabamızı park etmek. Tabiki ilk seferler kolay gelecek olan park etme işlemlerinin ardından arabamızı park etmesi oldukça zor olan bölümlerde bizleri bekliyor olacak. Bazı bölümlerde aşırı derecede zeka kullanmamızı gerektiren bu oyunda eğlenceli dakikalar geçireceğini düşünüyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (456 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Mart 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Car Mechanic Simulator 2014 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikSpace Trader Merchant Marine
Sonraki İçerikShipLord

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.