Socxel Pixel Soccer: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Socxel Pixel Soccer
Socxel Pixel Soccer

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveaway.su sitesi var. Site şuan için Socxel Pixel Soccer oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye girip siteye steam hesabınızla giriş yaptıktan sonra sayfadaki Install butonuna tıklayarak giveaway eklentisini yüklemek. Bunun için Chrome tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. Eklentiyi yükledikten sonra ise sayfada karşınıza çıkan görevleri teker teker tamamlayıp sağ tarafındaki butona bastıktan sonra bütün görevleri bitirdiğinizde en altta bulunan Get My Key butonuna bastığınız takdirde dağıtımdaki keyinizi alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Socxel Pixel Soccer Oyunu Hakkında Bilgi

Socxel Pixel Soccer, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir spor oyunudur. Haxball tarzı atmosferi ve piksel piksel olmasıyla bizleri resmen 80’li yılların atari dünyasına götüren bu oyunda oldukça eğleneceğinizden eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (13 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 31 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.