Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama geliyor!

0
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Rockstar Games tarafından oyun dünyasına kazandırılan ve milyonlarca oyuncunun büyük beğenisini kazanan Red Dead Redemption 2 için Türkçe yama çalışmalarının sonlarına doğru gelindi. Büyük bir ekip tarafından uzun zamandır büyük uğraşlarla çevirisi yapılan yama projesi şu an için %83 oranında tamamlanmış durumda. Çeviri işleri herhangi bir aksiliğe maruz kalmazsa oyunun Türkçe yaması çok yakında bizlerle olacak.

Bildiğiniz üzere Red Dead Redemption 2 gibi içerisinde oldukça büyük bir dünyayı içeren bir oyunu oynuyorsanız İngilizce seviyenizin diğer oyunlardan gerektiğinden daha ileri bir seviyede olması gerekiyor. Zira oldukça karışık diyaloglar, kendini yenileyen büyük bir dünyası sayesinde Red Dead Redemption 2 içererisinde büyük bir maceraya çıkıyorsunuz. Nitekim böylesine derin ve birbiriyle bağlantı içerisinde olan bu oyunda herhangi bir cümleyi yanlış anladığınız takdirde bütün anlam tamamen dağılmış oluyor.

Red Dead Redemption 2 Türkçe yama nasıl indirilir?

Daha önce birçok oyun çeviri projesini büyük bir başarı ile tamamlayan Anonymous Çeviri ekibi büyük bir özveri ile RDR2 Türkçe yama projesi üzerinde çalışıyor. Oldukça büyük bir dünyası olan bu oyunda 2 milyona yakın kelime ve 650 bin satırdan oluşan çeviri için 50 kişilik bir ekibin büyük bir titizlikle çalıştığı çeviri ekibi tarafından bizlere duyurulmuştu. Böylesine büyük bir oyunu çevirmek gerçekten de büyük bir emek ister bizler şimdiden Anonymous Çeviri ekibini bu işi için tebrik ediyoruz.

Son olarak oyunun çevirisi hakkında anlık bilgi almak ve Türkçe yamalı resimlerine göz atmak isterseniz Anonymous Çeviri ekibinin Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Çalışması adlı yazısına göz atabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.