Rage Parking Simulator 2016: Bedava Steam Oyunu

0
Rage Parking Simulator 2016
Rage Parking Simulator 2016

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Rage Parking Simulator 2016 oyununun kodlarını kaçıranlar için tekrardan ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Rage Parking Simulator 2016 Oyunu Hakkında Bilgi

Rage Parking Simulator 2016 bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere arabaları park etme konusunda yoğunlaşan bu oyunda amacımız çeşitli bölgelerdeki park yerlerine arabamızı park etmek. Tabiki ilk seferler kolay gelecek olan park etme işlemlerinin ardından arabamızı park etmesi oldukça zor olan bölümlerde bizleri bekliyor olacak. Bazı bölümlerde aşırı derecede zeka kullanmamızı gerektiren bu oyunda eğlenceli dakikalar geçireceğini düşünüyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (456 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Mart 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Rage Parking Simulator 2016 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.