Pixel Puzzles: UndeadZ Bedava Steam Key

0
Pixel Puzzles: UndeadZ
Pixel Puzzles UndeadZ
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Chimpact 1 – Chuck’s Adventure oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Oyuna daha sonra ekrana gelecek olan profile yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa bu başlığa yorum atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Pixel Puzzles: UndeadZ Oyunu Hakkında Bilgi

Pixel Puzzles: UndeadZ oyunu bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence puzzle oyunudur. Oyunda amacımız gayet basit. Gelen turlarda verilen sürelerin içinde yapmamız gereken puzzleleri yapmak. Süreyle yarışarak puzzle yaptığımız bu oyun düşünce sistemimizi geliştirecektir. Şimdiden herkese hızlı seri ve iyi oyunlar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (106 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Haziran 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Pixel Puzzles: UndeadZ oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta. Zaten oyun için dil dosyasına gerek kalmamakta, pek fazla bir dil isteyen yapısı yok.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz bu oyunların kartlarını düşürmek istiyor fakat oyunları yükleme ve açma işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sizleri bu işlemlerden kurtaracak olan Oyunları Yüklemeden Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır ? Türkçe Archi Steam Farm Rehberi adlı yazımıza bekliyoruz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.