PHAT STACKS: Bedava Steam Key

0
PHAT STACKS
PHAT STACKS

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için PHAT STACKS oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan PHAT STACKS! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

PHAT STACKS Oyunu Hakkında Bilgi

PHAT STACKS ColloseusX firması tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılan bir aksiyon oyunudur. Platform türünde olan bu oyunda her bölümde çeşitli zorluklar bizi bekliyor ve her bölümde farklı bir strateji uygulayarak bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Bu eğlenceli oyunda zaman zaman oldukça fazla düşünmemiz gerekebilir.
  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Kasım 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. PHAT STACKS oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.