North Side: Ücretsiz Steam Key

0
North Side
North Side

Ücretsiz steam key köşemizde bugün cubicbundle sitesi var. Şuan cubicbundle sitesi yapmış olduğu dağıtımla kullanıcılarına North Side oyununu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak için yapmanız gereken ise bu siteye gidip üye olarak üye girişi yapmak. Siteye üye olduktan sonra giriş yapıp dağıtım sayfasına geldiğinizde “Get Free Key” butonuna tıkladığınız zaman ise karşınıza bir takım görevler çıkacak. Görevleri yaptıktan sonra ise oyunun kodunu alabilirsiniz.

Önemli Not: Site görev olarak vk.com sitesinden bir gruba katılmanızı istiyor. Bu nedenle oyunu alabilmeniz vk hesabınızın olması şart.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

North Side Oyunu Hakkında Bilgi

Hepimiz vahşi bir dağda buz gibi bir havada mahsur kalmanın nasıl olduğunu merak etmiştir. İzlediğimiz dizi ve filmlerde bu atmosferi oldukça fazla görmüşüzdür. Hatta kimi zaman şunu yapsana, bunu alıp buraya gitsene tarzı tavsiyeleri kendi içimizden geçirmişizdir. İşte North Side oyunu tam olarak bize bu deneyimi yaşatıyor. Karla kaplı ve çok soğuk bir dağda mahsur olduğumuz bu oyunda tek amacımız hayatta kalıp dağdan kurtulmak. Oyunu oynarken üşüyeceğini düşündüğümüz bu oyunda sizlere sıcak oyunlar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (16 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 30 Mayıs 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. North Side oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.