Netflix’ten Yeni Witcher Dizisi Geliyor

1
The Witcher 3

Evet, hiç ama hiç şaşırmayın. Kesinlikle yanlış okumadınız. Bildiğiniz üzere internet aleminin en büyük dizi firması Netflix bizlere Assassin’s Creed dizisi‘nden sonra yeni bir bomba daha patlarak karşımıza çıkıyor. Netflix yöneticileri ve Andrzej Sapkowski arasında geçen görüşmelerden sonra geçtiğimiz günlerde Andrzej Sapkowski, gerçekleştirdiği bir basın toplantısında yaptığı açıklama ile Witcher severlere oldukça güzel haberler verdi. Netflix yapımından çıkma mükemmel bir The Witcher dizimiz olacak! Gelecek olan dizi ile ilgili detaylar şimdilik belli değil, çok yakında Andrzej Sapkowski tarafından yeni detayların açıklanması bekleniyor.

Katıldığı basın toplantısında gelen soruları kırmayıp konuşan Andrzej Sapkowski, “Netflix gibi global bir markanın benim hikayelerimin dizisini yapıyor olması beni oldukça heyecanlandırıyor.” şeklinde bir ifade kullandı. Serinin hayranları olarak bildiğiniz üzere Andrzej Sapkowski bugüne kadar tam sekiz roman yazarak Witcher serisini yaratmış ve daha sonra CD Projekt Red firması ile anlaşarak bu romanların meydana getirdiği güzel evreni oldukça kaliteli bir oyun serisine çevirmişti.

Netflix tarafından piyasaya sürülen dizilerin oldukça kaliteli diziler olduğu gerçeğini düşündüğümüzde Witcher gibi mükemmel bir hikayeye sahip olan bir yapımın da bu potansiyelden bayağı bir yararlanacağını kesinlikle çok rahatça söyleyebiliriz. Zaten Sapkowski’nin kurgulamış olduğu Witcher evreni şuanki haliyle bile oldukça mükemmelken böylesine mükemmel bir evrenin Netflix’in sihirli parmakları ile buluştuğunu düşününce bile insanın içi kıpır kıpır oluyor. Ancak yine de daha fazla detaylar gelmeden beklentimizi ve heyecanımızı en üst düzeyde tutmamakta yarar olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Witcher dizisi ile ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Son olarak sizlerin Witcher gibi mükemmel bir yapıtın diziye dönüştürülüyor olması hakkındaki genel düşüncelerinizi öğrenmek isteriz. Bu gelişme ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.