Mighty Party – Back to Transylvania DLC’si

0
Mighty Party Back to Transylvania
Mighty Party Back to Transylvania

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için marvelousga sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Mighty Party oyununa ait Back to Transylvania DLC’sinin kodları dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Mighty Party: Back to Transylvania adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığ sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Mighty Party Oyunu Hakkında Bilgi

Mighty Party çok oyunculu oynanabilen rekabetçi bir sisteme dayanan kart oyunudur. Kendinize ait bir şatonuzun olduğu bu oyunda size hizmet eden canavarlar ve insanlar bulunmakta. Oyunda bulunan çeşitli görevleri yerine getirip kendinizi ve hizmetçilerini geliştirdiğiniz bu oyunda diğer oyunculara karşı amansız bir mücadele içerisine giriyorsunuz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (408 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 30 Mart 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Mighty Party oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.