Mind Spheres: Bedava Steam Key

0
Mind Spheres
Mind Spheres
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Solarix oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Mind Spheres Oyunu Hakkında Bilgi

Mind Spheres adındaki bu oyun oyun dünyasına bağımsız yapımcı aracılığıyla giriş yapan bir bulmaca oyunudur. Uzay atmosferinin hakim olduğu bu oyunda karşımıza bazı bulmacalar çıkıyor ve bizden bu bulmalacaları belirli süreler içinde çözmemiz isteniyor. Her bölümünün kendine has zorluğu olduğu bu oyunda zaman zaman oldukça stresli dakikalar yaşayabilme ihtimalimizin bulunduğunu söylemek isteriz. Zamana karşı kıyasıya bir mücadele verdiğimiz bu oyunda farklı yöntemleri denemekten kaçınmamanızı tavsiye ederiz.
  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (34 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 8 Temmuz 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Mind Spheres oyunu için Türkçe desteği bulunmamakta. Ayrıca internette bu oyunla ilgili herhangi bir Türkçe yama dosyası da bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.