Mad Muzzles

0
Mad Muzzles
Mad Muzzles

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün dogebundle sitesi bulunmakta. Site şuan için kullanıcılarına Mad Muzzles adlı oyunu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise diğerlerine göre bile oldukça basit. Sadece bu bağlantıya gidiyoruz ve login botununa basarak siteye steam hesabınızla giriş yapıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan oyun dağıtımları sayfasından Lone Leader oyununun sayfasını seçip giriyoruz ve sayfadaki görevleri yapıyoruz. İşlemlerde zorlanırsanız ilk olarak siteye steam hesabı ile giriş yapıp, bu konudaki bağlantıya tekrardan tıklasanız da olur.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Mad Muzzles Oyunu Hakkında Bilgi

Mad Muzzles, hallunazigames ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. Candy Crush tarzı yapısı ile oynanabilen bu oyunda bir çiftlikte meydana gelen anlaşmazlığı yaptığımız hamlelerle bölüm bölüm geçerek sona erdirmeye çalışıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemei bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 19 Temmuz 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Mad Muzzles oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.