GTA 5 için Transform Races güncellemesi geliyor!

2
GTA V Transform Races
GTA V Transform Races

Oyun dünyasına çıkış yaptığı 2013 tarihinden bu yana halen en çok oynanan oyunların arasında yer alan GTA V’in online versiyonuna bunca yıl geçmiş olmasına rağmen güncellemeler tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. Son olarak Rockstar Games ekibi tarafından açıklanan ve bu ay sonunda oyuna gelecek olan Transform Races DLC’siyle dönüşen araçlar ve havada yapacağımız it dalaşları bizleri bekliyor olacak.

Rockstar Games ekibinin twitter aracılığıyla bizlere duyurduğu bu güncellemede oyunun, Stunt Races özelliğinin bir üst sürümü niteliğinde olan Transform Races, Los Santos’un sokaklarında, limanlarında ve gökyüzünde geçecek heyecanlı dakikaları bizlerle buluşturmayı hedefliyor. Bu güncelleme ile birlikte oyuna ayrıyeten 2 mod daha geliyor ve bu modlarda kendi içerisinde oldukça farklı özellikler barındırıyor.

Aynı zamanda Transform Races güncellemesi ile oyunda bulunan araçlara bazı düzeltmelerde yapılıyor. Örnek olarak Avcı saldırı helikopteri P-40, köpek balığı ağzı şeklinde boyanmış bir AH-64 Apache helikopteri ve süper arabaların bizleri bu güncelleme ile birlikte karşılayacağını sizlere söyleyebiliriz. Bakalım Transform Races güncellemesi ile birlikte oynanış olarak ne gibi yenilikler bizleri bekliyor olacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.