Loot Hero DX: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Loot Hero DX
Loot Hero DX

Bedava steam key köşemizde bugün simplo sitesi bulunmakta. Simplo sitesi şuan için yaptığı oyun dağıtımında Loot Hero DX oyununa ait olan steam kodlarını herkese ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Yapmanız gereken ise dağıtımın yapıldığı sayfaya bu bağlantıya tıklayarak gitmek. Ardından siteye girdiğinizde ise siteye steam hesabınızla giriş yapın. Steam hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza bir takım görevler çıkacaktır. Bu görevler oldukça basit; steam grubuna girmek, verilen bir sayfaya girmek, gibi tek tıkla yapılabilecek görevler. Bütün bu görevleri yaptıktan sonra da Claim Your Key butonuna bastığınızda ise oyunun kodu sizlere verilecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Loot Hero DX Oyunu Hakkında Bilgi

Loot Hero DX bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir macera – aksiyon oyunudur. Oyunda küçük bir kasabada bulunan yiğit bir savaşçıyı yönlendiriyoruz ve amacımız köyümüze saldıran güçlü ve kötü ejderhayı bulup yok etmek. Ejderhayı bulma yolunda çeşitli zorluklarla karşılaştığımız bu oyunda bazı bölümler çok seri hareket etmemiz gerekiyor. Son olarak oyunda bulunan karakterimiz diğer basit eğlence oyunlarından farklı olarak geliştirilebilir düzeydedir. Yani karakterimiz level aldıkça kendine has özellikler geliştirebilir, kendine özel silahlar alabilir. Bu seçim tamamen oyuncunun kendi tercihine bırakılmıştır. Ejderhayı yakalama konusunda hepinize başarılar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (146 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Temmuz 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.