FIFA 18’in ana platformu artık PS4 olabilir mi?

1
FIFA 18 ve PS4 Pro
FIFA 18 ve PS4 Pro

FIFA serisi bildiğiniz gibi uzun yıllar boyunca Microsoft partnerliğinde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Buna bağlı olarak ise EA Games Xbox platformlarında diğer platformlara göre daha avantajlı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkıyor ya da oyunun tanıtımlarını yapacakları zaman bunu her zaman Xbox platformları üzerinden gerçekleştiriyordu. Bahsettiğimiz bu işleyiş ise bu sene FIFA 18 ile değişebilir.

Polonyalı Youtuber Oscar “Junjted” Swiec geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu özel bir sunumdan bizlere bir fotoğraf paylaşmış. FIFA 18 oyunu için Almanya’daki Alienz Arena’da kapalı kapılar arkasında yapılan özel bir sunumuna katılan Junjted Swiec’in burada paylaşmış olduğu fotoğrafta, FIFA 18 pankartında diğer yıllardan oldukça farklı olarak PS4 Pro logosu da gözükmekte.

FIFA 18 ile Ps4 Pro yan yana gelince ne olacak?

Haberin başında da sizlere belirttiğimiz gibi FIFA oyunlarında yıllar boyunca bu tarz tanıtımlarda ya da pankartlarda sürekli olarak Xbox logosu görmekteydik. Fakat yukarıda haber başlığında da paylaştığımız fotoğrafta bu sefer FIFA tanıtımında Xbox logosu yerine PS4 Pro logosu bulunmakta. Yani FIFA 18 duyurusu ile birlikte EA Games ile Sony firmasının ortaklığı olabilir. Bu da FIFA 18 oyununun bu sefer farklı içeriklerle gelme olasılığının olduğunu gösteriyor. Şuan için sadece bir fotoğraf ile kesin bir kanıda bulunmak zor. Bu yüzden kesin olan hiçbir ifade kullanmadan oyunun çıkışını beklemedeyiz. Tüm bu soruların cevabını FIFA 18’in oyun dünyasına giriş yapmasıyla birlikte öğreneceğiz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.