Journey To The Center Of The Earth: Ücretsiz Steam Oyun Kodu

8
Journey To The Center Of The Earth
Journey To The Center Of The Earth

Bedava steam key köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Torch Cave oyununun kodlarını kaçıranlar için tekrardan ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Journey To The Center Of The Earth Oyunu Hakkında Bilgi

Journey To The Center Of The Earth oyunu bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen bir macera, bulmaca oyunudur. Oyunun adı gibi amacımız dünyanın merkezine yolculuk yapmak. Tabi bu yolculuğu yaparken karşımıza bir takım engeller çıkıyor ve amacımız bu engelleri aşmak oluyor. Bazen bizleri zorlayan bulmacaları çözmemiz bazen de düşmanlardan kaçmamız gereken bu oyun güzel müzikleriyle oyuncularını etkiliyor.
  • Oyuna ait incelemeler: 3 Kullanıcı İncelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Eylül 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Journey To The Center Of The Earth oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

8 YORUMLAR

    • Kodlar bitmiş ne yazık ki. Dağıtımda az key olursa çok kısa sürede bitebiliyor ne yazık ki. O yüzden sitemizden anlık bildirimleri alırsanız kaçırma ihtimaliniz düşer.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.