Battlerite Magic Carpet Mounts DLC: Ücretsiz Steam Kodu

1
Battlerite
Battlerite

Ücretsiz steam kodu köşemizde bugün bizleri Battlerite’nin sitesi karşılıyor. Site şuan için kullanıcılarına Battlerite oyununa ait Magic Moonlight Carpet Mount ve Magic Royal Carpet Mound DLC’lerini ücretsiz bir şekilde dağıtmakta. Oyuna ait ek paketleri alabilmek içinse vermiş olduğumuz bu bağlantıya tıklayarak siteye girelim. Daha sonra sayfada karşınıza çıkan dağıtımları tek tek seçerek sizden istenilen görevi yapalım. Bu işlemleri teker teker yaptığınızda Battlerite oyununa ait 2 ek paketin de sizlere verildiğini göreceksiniz. Son olarak eğer Battlerite oyununa sahip değilseniz, bu dağıtımın sizlere bir getirisinin olmadığını belirtmek isteriz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Battlerite Oyunu Hakkında Bilgi

Battlerite şuan için erken erişimdi olan ve oyuncular tarafından bir hayli sevilen bir PvP odaklı moba oyunudur. Birbirinden farklı özellikleteki kahramanların olduğu bu oyunda arkadaşlarınızla veya tek başınıza rakip kahramanlarla kapışıp kozlarınızı paylaşabileceksiniz. Oldukça eğlenceli bu oyunda sizlere başarılar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (13,929 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 20 Eylül 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Oyunun Steam üzerinden Türkçe dil desteği bulunmakta.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.