Humble Day of the Devs 2017 Bundle

1
Humble Day of the Devs 2017 Bundle
Humble Day of the Devs 2017 Bundle

Bugün günlerden Salı ve klasik HumbleBundle indirimleriyle karşınızdayız. HumbleBundle bu hafta oldukça yine her zaman olduğu gibi yeni ve güzel yapımlarla karşımıza çıkıyor. Hiç uzatmadan bu haftaki pakete geçelim isterseniz. Humble Day of the Devs 2017 Bundle Paketi 24 Ekim 2017 Türkiye saatiyle 21.00’dan itibaren satıştaki yerini almış durumda ve yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 14 gün boyunca bu paketin satışları devam edecek.YayınlananHumble Day of the Devs 2017 Bundle Paketine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşımızda bizi 1 dolarlık oyun paketi bekliyor bu pakette neler var ?

1$ Paketi

  • TumbleSeed
  • Grim Fandango Remastered (şiddetle tavsiye ediyoruz)
  • Loot Rascals

BTA

BTA şuan için 6.14 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta HumbleBundle’ın sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak BTA içeriğinin fiyatları yükseliyor. Gelelim paketteki oyunların listesine. Bu pakette yukarıda 1 dolarlık oyunu ve aşağıda yazılı olan oyunları alıyorsunuz.

  • ABZU
  • Flinthook
  • Day of the Tentacle Remastered

9$ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 9 dolardan satılmakta. 9 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek bir şekilde Full Throttle Remastered, Everything ve Day of the Devs VIP Ticket oyununa sahip oluyoruz.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble Day of the Devs Bundle 2017 yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adlı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Önceki İçerikCowboy Revenge
Sonraki İçerikInjustice 2 PC için geliyor!

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.