Injustice 2 PC için geliyor!

1
Injustice 2
Injustice 2

Oyun otoriteleri tarafından video oyun dünyasının şuana kadar yapılmış en iyi dövüş oyunu olarak kabul edilen Injustice 2’nin oyuncuların yoğun ilgi ve isteğine karşılık PC platformuna resmi olarak geleceği Warner Bros. ekibi tarafından açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda Amazon Fransa tarafından sızdırılmış görsellerde net bir şekilde oyunun Ultimate Edition versiyonunun PC’ye geleceğini gördüğümüz Injustice 2 için heyecanlanmaya başlarken bu görseller Amazon tarafından hızlı bir şekilde siteden kaldırılmıştı. Aradan geçen belirsiz bir ay sonrası ise Warner Bros. ekibi bu durumu daha fazla uzatmadan oyunculara müjdeli haberi verdi.

Warner Bros.’un yayınlamış olduğu basın bülteninde oyunun bu Sonbahar mevsiminde PC’ye Steam ve Windows Store üzerinden giriş yapacağı belirtildi. Bu gelişmelerin dışında bugünden itibaren (yani 25 Ekim 2017 tarihinden itibaren) oyunun açık betasının Steam üzerinden oynanabileceği de şirket tarafından oyunculara belirtildi. Bildiğiniz üzere Warner Bros. ekibi tarafından yayınlanan ve NetherRealm şirketi tarafından geliştirilen Injustice 2’nin PC port yapımcılığını ise Mortal Kombat XL’ın da PC portunu yapmış durumda olan QLOC isimli şirket üstleniyor. Oyuncular olarak hepimizin bildiği bir durum olan Warner Bros.’un PC portları ile bitmek bilmeyen sıkıntılı geçmişini düşündüğümüzde oyunun pc portunun QLOC tarafından üstlenilmesinin daha iyi olduğunu ifade edebiliriz.

Sizlerde Injustice 2 oyununu merak ediyorsanız bugün başlayan açık beta sürecine oyunun resmi websitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

 

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.