Giveawaysu rastgele steam kodu dağıtımı

0
random steam game

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveaway.su sitesi var. Site şuan için rastgele bir steam oyunana ait kodları kullanıcılarına dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye girip siteye steam hesabınızla giriş yaptıktan sonra sayfadaki Install butonuna tıklayarak giveaway eklentisini yüklemek. Bunun için Chrome tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. Eklentiyi yükledikten sonra ise sayfada karşınıza çıkan görevleri teker teker tamamlayıp sağ tarafındaki butona bastıktan sonra bütün görevleri bitirdiğinizde en altta bulunan Get My Key butonuna bastığınız takdirde dağıtımdaki keyinizi alabilirsiniz.

Çok Önemli Not: Bu dağıtımdaki oyunu alabilmeniz için Chrome kullanmanız ve sitenin sizden istediği Chrome eklentisini tarayıcınıza kurmanız gerekmektedir ve bazı görevler içinse VK hesabınzın olması gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Ücretsiz verilen bazı oyunların tanıtımı

Crash Force Oyunu Hakkında Bilgi

Şuan için erken erişim aşamasında olan Crash Force oyunu çıkışını 20 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirmişti. Bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen ve oldukça sağlam grafiklere sahip olan macera ve rol yapma öğelerini kendi içerisinde barındıran bu oyun biz oyunculara güzel bir uzay atmosferi yaşatmasını başarıyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (183,860 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 13 Ağustos 2013
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Crash Force oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.