Skyrim için hazırlanan yeni ek paketten görseller paylaşıldı

0
Skyrim Lordbound modu
Skyrim Lordbound modu

Bildiğiniz gibi 11.11.11 gibi unutulmaz bir tarihle oyun dünyasına inanılmaz bir giriş yapan Elder Scrolls V: Skyrim, çıkışının üzerinden neredeyse 6 yıl geçmesine rağmen halen yeni içeriklerle, ek paketlerle, portlarla ve içeriklerle gelişmeye devam ediyor. Serinin hayranları tarafından 2015 yılından beri beklenen Lordbound modu ise, oyuna eklenecek olan yeni modlardan sadece bir tanesini oluşturuyor. Arkcry ekibi tarfından üzerinde büyük bir titizlilikle çalışılan Lordbound moduna ait birkaç ekran görüntüsü ise bugün Arkcry ekibi tarafından bekleyenler için bizlerle paylaşıldı.

Arkcry ekibi, üzerinde uzun zaman boyunca çalıştığı Lordbound için oyunculara 15 saatten fazla bir oynanış süresi, oldukça akılda kalıcı ilginç görevler, oldukça merak uyandıracak ve bakmadan geçemeyeceğiniz ilginç yan görevler, farklı düşman türleri, yeni silahlar ve kalkanlar gibi bir çok yeni içeriği bizlerle buluşturacağına söz veriyor. Tüm bu sözlerine yanı sıra ana hikayenin geçtiği yerleri de boş bırakmayacaklarını ekleyen Arkcry ekibi ise,“Boş bir açık dünya, asla açık dünya değildir.” şeklinde bir cümle kullanarak haritanın asla boş kalmayacağını ve oyunda bulunan her NPC’nin Lordbound’la alakalı birbirinden farklı ve heyecan yaratan hikayeler anlatacağını bizlere belirtti.

Son olarak açıklamalarında Lordbound’un çıkış tarihini 2017 yılının son çeyreği olarak belirten Arkcry ekibi yaşanabilecek küçük probremler dolayısıyla bu sürecin uzabileceği ihtimalini düşünerekten am bir zaman veremiyor ve modun 2018 senesine de ertelenebileceği ihtimalinin olduğunu bizlere belirtiyorlar. Biz de oyuncular olarak biraz daha bekleyip Lordbound’un Skyrim’e gerçekten farklı bir hava katıp katmayacağını hep birlikte göreceğiz. Lordbound modunun bugün paylaşılan görsellerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.