Galactic Hitman

0
Galactic Hitman
Galactic Hitman

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Daha önce birkaç defa dağıtılmış olan Galactic Hitman oyununa ait bir dağıtım şuan için tekrar gerçekleşiyor. Daha önceki dağıtımları kaçıran arkadaşlar için güzel bir fırsat olmuş. Hiç uzatmadan oyunu nasıl alabileceğinize geçelim isterseniz. Oyunu almak çok basit, oyunu almak için bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Ardından oyunun kodu ekrana çıkacaktır. İyi oyunlar dileriz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Galactic Hitman Oyunu Hakkında Bilgi

Galactic Hitman, Blaiz Entertainment ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon/macera oyunudur. Galaksinin karşılaştığı büyük tehlikelere karşı galaksiyi savunma durumunda kaldığımız bu oyunda zorlu düşmanlar ve maceraların bizi beklediğini söyleyebiliriz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için 7 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Ağustos 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Last Mission oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikSlipstream 5000
Sonraki İçerikSteam hediye kartı dönemi başlıyor

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.