Flesh Eaters: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Flesh Eaters
Flesh Eaters

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri golgengiveaways sitesi karşılamakta. Şuan için goldengiveaways sitesi kullanıcılarına Flesh Eaters adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Ardından gelen sayfadan tekrardan Flesh Eaters oyununu seçip oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gitmek. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz. Ek olarak Golden Giveaways sitesi aşırı yüklenmeden dolayı zaman zaman açılamabilir bu nedenle tekrar denemenizde fayda var.

Flesh Eaters Oyunu Hakkında Bilgi

Flesh Eaters, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon/zombi oyunudur. Zombilerle çevremizin sarıldığı bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız bu oyunda zorlu görevler bizleri bekliyor olacak.
  • Oyuna ait incelemeler:Çoğunlukla Olumlu (818 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Mayıs 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.