Endorlight: Bedava Steam Key

0
Endorlight
Endorlight

Ücretsiz steam key köşemizde bugün woobox sitesi bizleri karşılıyor. Şuan için woobox sitesi Endorlight Reloaded oyununa ait 10.000 adet steam keyini ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlemler şu yönde, ilk olarak bu bağlantıya tıklayıp siteye giriş yapıyoruz. Siteye girer girmez burada bize doğum tarihimizi soruyor, buraya doğum tarihimizi giriyoruz ve confirm butonuna basıyoruz. Dikkat burada yaşımızı 13’den büyük girmemiz gerekiyor. Daha sonra işlemleri bitirdiğimizde alt kutucuğa mail adresimizi girip ilgili sosyal medya hesaplarını beğendikten sonra Enter butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Son olarak woobox sitesinin bazen keyleri vermediği oluyor, zaman zaman tekrar deneme yaparak keyleri alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Endorlight Oyunu Hakkında Bilgi

Endorlight bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir macera oyunudur. Kendimiz ve baltamızla iki boyutlu bir maceraya atıldığımız bu macerada karşımıza çıkan düşmanlarımızı yok ederek ilerlemeye çalışıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler:Karışık (81 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 26 Nisan 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Endorlight oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.