Uncharted: Lost Legacy için E3 demo videosu yayımlandı

1
Uncharted The Lost Legacy
Uncharted Lost Legacy

Oyuncuların oldukça sevdiği ve yeni oyununu sabırsızlıkla beklediği Uncharted serisinin Nathan Drake olmadan çıkacak olan yeni oyunu Lost Legacy ya da Türkçe adıyla Kayıp Miras için E3 2017 etkinlikleri kapsamında yepyeni bir tanıtım videosu daha yayımlandı. Yayımlanan bu videonun E3 2017 etkinlikleri kapsamında yayımlanan videonun çok daha uzun versiyonu olarak bizlerin beğenisine sunulduğunu rahatça söyleyebiliriz.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen E3 2017 oyun fuarında kapalı kapılar ardında sadece özel davetlilere gösterilen ve tam olarak 10 dakika uzunluğunda olan bu videoda yeni oyunun ana dinamikleri ve oyunun işleyişi oyunculara sunulan en büyük ayrıntılar arasında yer alıyor. Grafiksel açıdan da tıpkı Uncharted 4 oyununda olduğu gibi bizlere muhteşem bir deneyim yaşattıracak ve yeni oyunun aksiyon öğeleri de kesinlikle oyunculara ana seriyi aratmayacak gibi gözüküyor.

23 Ağustos 2017 tarihinde Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile oyun dünyasına giriş yapacak Uncharted: Kayıp Miras’ın E3 2017’de kapalı kapılar ardında davetlilere gösterilen özel oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.