EA Games, E3 fuarında bizlere iki yeni oyun tanıtacak

3
EA Games E3 2017
EA Games E3 2017

Oyuncuların aylardır beklediği ve bu yıl oldukça büyük firmalardan oyuncuların fazlasıyla bekledikleri oyunların duyuru ve tanıtımını göreceğimiz E3 2017 fuarı önümüzdeki hafta başlayacak. Bu yıl oldukça büyük firmaların kendine özel konferanslarının olacağı fuarda EA Games firması ise her yıl olduğu gibi konferansını EA Play kapsamında meydana getirecek. Önümüzdeki Cumartesi günü EA Games yetkilileri tarafından yapılacak sunumda şuana dek duyurusu yapılan oyunlara ek olarak duyurulmamış yeni oyunların da tanıtılması bekleniyor.

Bugün ise EA Games tarafından oyun gündemini birkaç gündür meşgul eden bu beklentinin gerçek olma ihtimalini kuvvetlendiren bir açıklama meydana geldi. EA Games yapmış olduğu açıklamada EA Play kapsamında yapacakları konferansta 8 ana oyunun üzerinde duracağını açıkladı. Sözü geçen bu 8 oyundan bildiğiniz gibi 6 tanesi daha önce oyunculara tanıtılıp fuar için doğrulanmıştı. Geriye kalan diğer 2 gizemli oyunun ise ne olduğu konusunda herhangi bir açıklama yapmayan EA Games oyuncuların heyecanını arttırma niyetinde. Bizim tahminimize göre gizemli olan bu 2 oyundan bir tanesi büyük ihtimalle Visceral’ın yaptığı Star Wars oyunu olacak. Tabii ki şuan için ortada herhangi bir resmi açıklama yokken kesin bir şey söylemek yanlış olacaktır. O yüzden EA Games tarafından yeni bir açıklama gelene kadar veya E3 2017 fuarına kadar beklemede kalmak bizler için en faydalı davranış olacaktır. Şuan için kesin olarak EA Play kapsamında meydana gelecek tanıtım konferansında tanıtılması planlanan doğrulanmış oyunlar şu şekilde:

 • FIFA 18
 • Star Wars: Battlefront II
 • Battlefield 1
 • Madden NFL 18
 • Need for Speed Payback
 • NBA Live 18

3 YORUMLAR

 1. need for speed payback sistem gereksinimleri ne zaman açıklanır sistem gereksinimlerinin çok yüksek olmasını beklemiyorum sizce bu pc kaldırır mı?
  ryzen 5 1400
  gtx 1050ti 4gb
  8gb 2400 mhz ram
  asus prime b250 plus anakart

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.