Drive Megapolis: Bedava Steam Oyunu

3
Drive Megapolis
Drive Megapolis

Ücretsiz steam oyunları köşemizde bugün keychampions sitesi ile karşınızdayız. Şuan için keychampions sitesi Drive Megapolis oyununa ait ayrı steam kodlarını sitesinde teker teker dağıtmaktadır. Yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak bu sayfaya gidip siteye steam hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Siteye steam hesabınız ile giriş yaptıktan sonra ise karşınıza oyunların listesi çıkıyor. Almak istediğiniz oyunun yanında yazan Go To Giveaway yazısına tıklayıp verilen görevleri yaptığınız takdirse ise oyunun kodu sizlerle paylaşılacaktır. Görevler ise yine oldukça basit, steam grubuna üye olmak verilen bir sayfaya girip göz gezdirme, twitterdan takip etme gibi sıradan görevler.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Drive Megapolis Oyunu Hakkında Bilgi

Drive Megapolis, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir araba sürme simülasyon oyunudur. Şehir içinde veya dışında araba, kamyon, tır vb. araçları sürebileceğiniz bu oyunda zamana karşı bir yarış durum söz konusu.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (53 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 24 Ağustos 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Drive Megapolis oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.