Pro Evolution Soccer 2018 için Online Beta geldi

2
pes 2018
PES 2018

Futbol oyunu dendiğinde FIFA ile akla ilk gelen diğer oyun hiç şüphesiz Pro Evolution Soccer serisidir. Özellikle 2000’li yılların başında futbol severlerin bir numaralı oyunu olmayı başaran Pro Evolution Soccer serisi o zamanlar satış rakamları ile en yakın rakibi EA Sports’un FIFA’sını satış rakamları bakımından rahatça geride bırakabiliyordu. 2010 yılından sonra ise EA Sports, FIFA serisinde köklü ve güzel değişiklikler yapmaya başladıktan sonra, Pro Evolution Soccer’ın krallık tahtı yavaş yavaş sallanmaya başlamış ve sonunda bu değişikliklere dayanamayarak çökmüştü. Özellikle FIFA 13’ten sonra çok ciddi bir yükselişe geçen FIFA serisinin altında ezilmeye başlayan Pro Evolution Soccer ise 2014 yılından sonra hiçbir zaman eski güzel günlerine kavuşamadı.

Pro Evolution Soccer 2018 ile birlikte bu sene de futbol severlerin karşısına çıkmayı planlayan Konami firması, geliştirilmiş oyun mekanikleri ve daha gerçekçi grafikler ile oyuncuları etkilemeye çalışıp eski şaşalı günlerine dönmeyi hedefliyor. Özellikle FIFA’nın bu yıl stadyum atmosferini oyunculara oldukça gerçekçi ve iddialı bir şekilde yaşatmasının ardından nasıl bir oyun politikası izleyeceği merakla beklenen yeni PES oyunu, çevirimiçi tarafta da Ultimate Team ile kozlarını kapıştıracak.

Bugün ise yaşanan yeni bir gelişmeyle birlikte Pro Evolution Soccer 2018’in çevrim içi oynanabilir beta’sı tüm kullanıcıların erişimine açıldı. Beta anlamında şuan için yalnızca çevrim içi olarak oynanabilen ve yine eski zamanlarda olduğu gibi yine sadece Brezilya ve Fransa takımlarını içeren PES 2018 betası, Xbox veya  PlayStation 4’ünüz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip deneyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.