Destiny 2 için E3 2017 fragmanı yayımlandı

2
Destiny 2 E3 2017
Destiny 2 E3 2017

Bundan birkaç yıl önce ilk oyunuyla oyun dünyasına muhteşem bir giriş yapan Destiny, oyuncuların kalbinde adeta bir numara oldu ve konsollarda yıllardır bulunan MMO eksikliğini tek bir hamlede tamamen gidermeyi başarmıştı. Bugün Sony’in E3 konferansında patlattığı bomba videolarının arasında kendisine de yer bulmaya başaran Destiny ise, ikinci oyunu ile bir kez daha oyuncuların kalbinde bir numara olmaya ve bizleri kendisinin başına hapsetmeye geliyor.

Hepimizin bildiği üzere Bungie’nin DVO’yla FPS’yi kendine özel bir şekilde bir araya getirmesiyle oyun dünyasına girişini yapan Destiny, ilk oyununda çok da fazla bir hikayeye sahip değildi. Fakat serinin devamı olan Destiny 2’de ise durum böyle değil. Hikaye üzerine fazlasıyla yoğunlaşılmış olan Destiny 2 bu özelliği ile PlayStation 4’e gelecek olan özel haritalar, silahlar ve özellikler ile ilk oyununu tarihe gömmeye hazırlanıyor.

Oyunu PlayStation 4 platformunda oynayacaklar için gelen ekstra içerikler ise: Lake of Shadows strike’ı, City Apex adlı gemi, Borealis silahı ve Retribution PvP haritası. Bu içeriklerin yanında ise ne olduğu şuan için belli olmayan, yani bizlere açıklanmayan, ek bir ekipmanda PlayStation 4 oyuncularının beğenisine sunulunacak.

6 Eylül 2017 tarihinde PS4 ve X-One platformları için çıkışını yapacak Destiny 2 oyununun PC platformuna ne zaman geleceği ise halen belirsizliğini koruyor. E3 2017 etkinlikleri kapsamında Sony tarafından yayımlanan Destiny 2 videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

 

2 YORUMLAR

  1. hikayeyi sağlam yaparlarsa çok güzel olacağı kesin. bakalım ilk oyundaki hatalar için attığımız ticketleri ciddiye alıp sağlam bir oyun daha yapacaklar mı?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.