Skyrim VR geliyor!

2
Skyrim VR
Skyrim VR muhteşem gözüküyor!

Fantastik dünya ve RPG oyunu denildiğinde akıllara ilk gelmeyi başaran ve bunu kesinlikle hakeden The Elder Scrolls’un en ünlü üyesi olan Skyrim, bugün Sony’in E3 konferansında yaptığı bir duyuru ile oyuncularla VR yani sanal gerçeklik platformunda buluşacak.

Hatırlayacağınız üzere ilk The Elder Scrolls V: Skyrim, 2011 Kasım’da yani meşhur tarihiyle 11.11.11’de PS3, Xbox 360 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirerek oyuncularla buluşmuştu. Alduin ve ejderhaların Tamriel’e nasıl geri döndüğünü ve geri dönen bu ejderhaları durdurmak için ortaya çıkan bir Ejderdoğan’ın hikayesini anlatan bu oyun oyuncular tarafından uzun yıllar boyunca sevilmeye devam etti ki, halen de oyun günümüzde oyuncular tarafından oldukça fazla seviliyor. Kendine has atmosferiyle, sınırsız açık dünyasıyla, gerçek anlamda bitmeyen görevleriyle, adeta yaşayan dünyasıyla oyuncuları yıllardır kendisine bırakan Skyrim için böyle bir deneyimi görmek bizler için oldukça güzel olacak.

E3 2017 konferansları bağlamında yayımlanan fragmana baktığımızda yine oyunda çeşitli troller, ejderhalar ve oldukça fazla sevdiğimiz Skyrim büyülerinin olduğunu ve çok muhteşem göründüklerini çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Sony’in E3 2017 konferansında yaptığı açıklamalar doğrultusunda ise The Elder Scrolls V: Skyrim VR’nin, PlayStation VR için 2017 Kasım’da çıkması bekleniyor. Herhangi bir gelişme olmazsa bu yılın Kasım oyunda bizlerle buluşacak olan Skyrim VR’nin şuan için hangi VR cihazlarına çıkacağı ise belli değil. Şimdiden fragmandan bizlere oldukça ilgi çekici bir oynanış sunacağını bağıra bağıra anlatan Skyrim VR’ın oynanış videsunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.