Assassin’s Creed: Origins’in özel koleksiyon sürümü dudak uçuklattı

1
Dawn of the Creed Legendary Edition
Dawn of the Creed Legendary Edition

Dün akşam saatlerinde bildiğiniz gibi Ubisoft E3 2017 etkinlikleri kapsamında vermiş olduğu konferansta oldukça çarpıcı bir görsel şölen yapmış ve tam anlamıyla bizleri oyun yağmuruna tutmuştu. Fakat hiç şüphesiz ben dahil çoğu oyuncunun tüm konferans boyunca beklediği en önemli ve dikkat çeken oyunu Assassin’s Creed serisinin yeni üyesi AC: Origins oyunuydu. Zaten hatırlayacağınız üzere dün gece tanıtım videosu yayımlanan oyundan sonra salonda çok büyük bir alkış tufanı yaşanmış, bu da Ubisoft’un yüzünün gülmesine sebep olmuştu. İşler tam çok güzel gidiyor derken Ubifost’un gülen yüzünün altında oyuncuların sevincini kursağında bırakacak hatta oyuncuları oldukça üzecek bir gerçek ortaya çıktı. Çünkü Ubisoft tanıtımın ardından yapmış olduğu bir açıklama ile Assassin’s Creed: Origins’e ait yeni bir özel koleksiyon olacağını duyurdu. Bunda ne var ki dediğini duyar gibiyiz, ilk başta bize de bu açıklama oldukça güzel geldi ve bizleri sevindirdi. Fakat bu özel koleksiyonun fiyatını duyunca bütün sevincimiz kursağımızda kaldı. Zira Ubisoft, AC: Origins için satacağı bu özel koleksiyonun etiket fiyatını 800$ olarak belirlemiş durumda. Bu ücret ise yaklaşık olarak 3000 TL gibi bir fiyata denk geliyor ki ülkemize girişi, vergisi vb. işlemler derken bu fiyat muhtemelen 3500 TL’yi bulacaktır.

Assassin’s Creed: Origins için duyurulan bu özel koleksiyonun fiyatını öğrendikten sonra yazımızı okumaya halen devam ediyorsanız sizlere bu özel koleksiyon hakkında verilen diğer bilgileri aktaralım. Ubisoft tarafından duyurulan bu özel koleksiyonun paket içeriğinde; AC: Origins’in kendisi, oyunun Seasson Pass sürümü, 73 santimetre boyutunda olan Bayek ve Senu figürü, oyunun dünya haritasının özel bir şekilde basılmış hali, Bayek’in kartal kafatası şeklindeki kolyesi, oyuna ait iki tane çizim kartı, oyunu geliştiren ekibin imzaladığı dört tane baskılı resim, oyunun genel konsept çizimlerini içerisinde barındıran özel baskılı bir kitap, son olarak ta özel Steelbook kutusunun ve oyunun lisanslı soundtrack albümü bu koleksiyonda kendine yer buluyor. Evet özel koleksiyonun içeriğinin say say bitmediğinin farkındayız ama gerçekten almaya değer mi değmez mi kesin bir yorum yapamıyoruz. Son olarak bu özel koleksiyonunun isminin ise Dawn of the Creed Legendary Edition olacağını sizlerle paylaşalım. Bakalım Ubisoft, raflara süreceği bu Dawn of the Creed Legendary Edition adlı özel paketiyle istedikleri satış grafiğini yakalayabilecek mi yoksa bu özel koleksiyon raflarda tozlanmaya mahkum mu olacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Ubisoft’un Dawn of the Creed Legendary Edition koleksiyonu için yayımlamış olduğu video ile baş başa bırakıyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.