Deep Rock Galactic

0
Deep Rock Galactic
Deep Rock Galactic

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Sitede şuan Deep Rock Galactic oyununa ait kodlar dağıtılmakta . Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Gleam sitesindeki görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Not: İlk görevi geçebilmek için karşınıza çıkan kutucuğa monsters yazmanız yeterli olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Deep Rock Galactic Oyunu Hakkında Bilgi

Deep Rock Galactic isimli bu oyun şuan için erken erişimde olan ve oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılmış olan bir eşli, aksiyon oyunudur. Çok oyunculu bir şekilde arkadaşlarınızla birlikte bir maceraya atıldığınız bu oyunda karşınıza çıkan yaratıkları arkadaşlarınızla birlikte yok ederek yolunuza devam ediyorsunuz. Zama zaman rakip ekiplerle de kıyasıya bir mücadeleye gireceğiniz bu oyunda arkadaşlarınızı iyi seçmeniz gerekiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Kullanıcı incelemesi bulunmuyor
  • Oyunun çıkış tarihi: 2017 yılında tam çıkışını gerçekleştirecek.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Deep Rock Galactic oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikUncrowded
Sonraki İçerikPUBG’nin geliştiricilerinden yeni oyun!

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.