PUBG’nin geliştiricilerinden yeni oyun!

2
A:IR - Ascent: Infinite Realm
A:IR - Ascent: Infinite Realm

Oyun dünyasında eşi benzeri görülmemiş bir yükseliş yakalayan Playerunkown’s Battlegrounds, Steam platformunun en çok oynanan oyunu ünvanını elde etmiş durumda. Oyunun geliştiriciliği yapa BlueHole firması ise bu başarıya doymuş gözükmüyor. Şimdiden yeni bir oyun için kolları sıvayan BlueHole ekibi Playerunkown’s Battlegrounds sayesinde doldurduğu kasasını yeni bir MMORPG yapmak için kullanacak. Oldukça farklı bir havası bulunan oyunda orta çağ atmosferi ile sci – fi öğeleri bir arada bulunacak. Daha çok gemi savaşları üzerine odaklanan oyunda sosyal hayat dinamikleri de kendine yer bulmuş durumda. Adının A:IR – Ascent: Infinite Realm olarak açıklandığı oyuna ait bir tanıtım video da şu an için yayımlanmış durumda.

BlueHole yeni oyununu duyurdu: A:IR – Ascent: Infinite Realm

Bildiğiniz üzere şimdilik Playerunkown’s Battlegrounds oyununu tam anlamıyla bitirmeyip final sürümünü karşımıza çıkarmayan BlueHole geliştiricilerinin bir anda ilgi odağını başka bir oyuna çevirmiş olması bir çok oyuncunun moralini bozup tepkisini çekebilir. Fakat bu durum karşısında BlueHole geliştiricilerinin nasıl bir hamle yapacağı şu an için belli değil. İlk olarak Kore bölgesindeki oyuncuarın beğenisine sunulacak olan yeni oyunun Batı bölgelerine ne zaman giriş yapacağı henüz belli değil.

Hali hazırda Xbox One ile anlaşması bulunan Playerunkown’s Battlegrounds’un konsol için çıkış hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken bakalım BlueHole, yeni oyunu ile birlikte oyuncularının tekrardan ilgi odağı haline gelebilecek mi? Bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Önceki İçerikDeep Rock Galactic
Sonraki İçerikSunset Rangers

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.