CS GO Panorama Kapatma Rehberi

7
CS GO Panorama devre dışı bırakma
CS GO Panorama iptal etme rehberi

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde CS GO’ya gelen yeni güncelleme sonucu bazı oyuncular Panorama arayüzünü beğenmemiş ve CS GO Panorama iptal etme işlemlerini aramaya başlamıştı. Bizler de bu rehberimizde sizlere CS GO Panoroma nasıl devre dışı bırakılır şeklinde bir rehber hazırladık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Panorama kapatma işlemini sizlere anlatalım.

CS GO Panorama Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

  • Steam kütüphanenize girip CS GO’ya sağ tıklayın.
  • Ardından açılan menüden “Özellikler” > “Başlatma seçeneklerini ayarla” yolunu takip edin.
  • Karşınıza çıkan küçük kutucuğun içerisine “-scaleform” yazarak “Tamam” tuşuna basın.

Tüm bu işlemleri uyguladığınız takdirde oyununuza 2 Ağustos tarihiyle birlikte gelen CS GO’nun yeni arayüzü Panorama tamamen kaldırılacaktır.

Son olarak Valve ekibi bu konu için herhangi bir resmi açıklama yapmamış olsa da CS GO Panorama iptal etme işleminin geçici bir süreliğine oyuncuların tercihine sunulduğunu düşünüyoruz. İlerleyen günlerde Valve ekibinin bu konu hakkında yapacağı resmi açıklamaları sizlere aktaracağız.

7 YORUMLAR

  1. Şu zorunlu olarak arayüz değiştirilmesi olayına gıcık oluyorum. Aynı benzer şey facebook’ta da olmuştu. Ya arayüz değiştirip daha güzelini sunuyoruz diyorsunuz eyvallah ama en azından seçenek sunun.

  2. Ben cs go’da şimdiki arayüzü hiç beğenedim. Maç oynayacağın rekabetçi için arakdaşınla iletişim ayrı zor diğer modalara giriş ayrı zor zaten kanaldayken ses çıkarması da iyice zorlaşmış.

  3. Çok saçma bir arayüz olmuş önceden lobide 120 fps alıyordum şimdi 45 alıyorum eskisi daha sade ve kolaydı bu aptalca ve tasarımı detaylıca oludğundan abartıldığını düşünüyorum. Gereksiz bir şey bana göre imkan varsa eskise dönsünler.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.