CS GO’ya 5 Aralık’ta Battle Royale Modu Gelebilir!

1
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 5,00
CS GO Battle Royale
CS GO Battle Royale

Uzun yıllardır dünyanın en popüer oyunlarından birisi olan Counter-Strike: Global Offensive, bu başarısını son yıllarda PUBG ve Fortnite gibi oyunlara kaptırınca kendisine baştan aşağı bir çeki düzen vermek istiyor düşünceleri oyun dünyasında uzun zamandır konuşulan konuların başında yer alıyor. Şu an için oyun dünyasının hem bilgisayar hem telefon ve hem de konsollar olarak Battle Royale türüne teslim olduğu gerçeği de göz önüne alındığında Valve ekibinin bu Battle Royale akımını kendisine çekme düşüncesi hiç de yabana atılır bir düşünce değil.

CS GO Batle Royale Sinyallerini Verdi!

Bu konu hakkında CS GO için oyuncular tarafından yapılan Battle Royale modları mevcut olsa da Valve ekibinin resmi bir iş peşinde olduğunu düşünen Nors3 adlı twitter kullanıcısı atmış olduğu bir tweetle “büyük oyunu bozduğunu” açıklıyor. Geliştiricilerin uzun zamandır CS GO için Battle Royale modunda denemeler yaptığını belirten Nors3 kullanıcısının bu iddiaları çoğu kişiye bir saçmalık olarak gelse de durum hiç de öyle gözükmüyor.

Bugün Valve ekibinin resmi Twitter hesabı olan @csgo_dev’in profil fotoğrafını kırmızı arka planda eli silah tutan bir asker karakteriyle değiştirmesi ve atmış olduğu gizemli tweetler bu iddiayı oldukça güçlendirdi. Hatta Valve ekibinin resmi CS GO hesabına koymuş olduğu profil resminde yer alan karakterin şu an için CS GO oyununda yer alan hiçbir karaktere benzememesi de bu iddiaları güçlendiren başka bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Tabii ki ortaya atılan iddialar bunlarla sınırlı değil. Bugün resmi twitter hesabı üzerinden takipçilerine tweet atan Valve ekibi oyunculara “Çarşamba günü ne yapıyorsun?” şeklinde bir soru yöneltti. Çoğu oyuncu ortada dolaşan bu iddiaları da göz önüne alarak yarın CS GO oyununa büyük bir güncelleme geleceği konusunda hemfikir diyebiliriz.

Tabii birçok oyuncunun da farklı düşündüğünü belirtmek gerek. Bazı oyuncular Valve ekibinin bir Battle Royale furyasına girmeyeceğini düşünerek yapılan tüm bu gizemli hareketlerin sadece yeni yıl etkinliği olduğunu iddia ediyorlar. Bakalım yarın bu iddialar ile ilgili asıl gerçek ortaya çıktığında oyuncuların tepkisi nasıl olacak.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.